Салдан Юлія Йосипівна – Офтальмолог

Салдан Юлія Йосипівна, 1973 року народження, кандидат медичних наук, доцент кафедри очних хвороб ВНМУ ім. М.І. Пирогова. В 1996 році закінчила з відзнакою ВДМУ ім. М.І. Пирогова лікувальний факультет за спеціальністю «лікувальна справа». По завершені навчання в інституті з 1996 -1998 рр. навчалась в інтернатурі за спеціальністю «офтальмологія» на базі кафедри очних хвороб ВНМУ ім. М.І.Пирогова.
З 1996 по 2000 рік навчалась в очній аспірантурі, в 2002 році захистила дисертацію на тему: «Віаферон в комплексному лікування герпетичних кератитів та аденовірусних кератокон’юнктивітів».
Загальний стаж роботи в офтальмології –19 років.
З вересня 2008 року очолює навчальну базу кафедри очних хвороб у Вінницькій міській клінічній лікарні №3, «Міський центр мікрохірургії ока». Консультує, проводить лікування та оперує хворих в «Міському центрі мікрохірургії ока», консультує хворих в терапевтичному, геронтологічних відділеннях МКЛ №3, поліклінічному відділені ВОКЛ ім. М.І. Пирогова, співробітників та студентів ВНМУ. Надає консультативну допомогу лікарям офтальмологам та сімейним лікарям міста та області.
Має оперативну активність на рівні 58%. Виконує оперативні втручання на оці (з приводу катаракти, глаукоми, виразок рогівки ускладнених перфорацією, проникаючих поранень, опіків очного яблука), його придатках (повіки, сльозні органи) та орбіти.
Спеціалізується на лікуванні запальних та дистрофічних захворювань переднього відділу ока, діагностиці і лікуванні хворих на глаукому та ВДМ.
2011 році на Вченій раді ВНМУ та на Проблемній комісії МОЗ та АМНУ «Офтальмологія та тканинна терапія» запланувала докторську дисертацію на тему «Нові аспекти діагностики та лікування запальних процесів рогівки».
Автор 74 наукових робіт серед яких 19 патентів.