Філик Наталія Володимирівна – Невропатолог

Невролог каб. №31 – ЦПМСД №5 філія

Веде прийом (записатися):

Понеділок,Середа,П’ятниця

08:00-14:00

Вівторок,Четвер

13:00-19:00

 

Лікар-невролог, вищої категорії.

В 1992 р. закінчила лікувальний факультет Вінницького медичного інституту ім. М.І.Пирогова. По закінченню інституту проходила інтернатуру по неврології на базі ВПНЛ ім.Ющенка.

З 1994 р. працювала неврологом в поліклінічному відділенні МКЛ №3.

З січня 2013 р. працює неврологом АДВ МКЛ №3.

Свій професійний рівень підвищує шляхом проходження передатестаційних курсів та відвідуванням науково-практичних конференцій, семінарів.

Сертифікати Філик Наталії Володимирівни, невропатологу МКЛ№3


 

Запитання (3)

 1. Наталя Володимирівна каже:

  Чому, коли я спілкуюсь з родичами, в мене колить з лівої сторони в другому підребірї))

 2. Оксана каже:

  Добрий день,мене звати Оксана,мені неповних 25 років.Так склалося в мене життя,що я живу в постійній напруженій обстановці.Після якоїсь сварки я попадаю в депресіїю і плачу,не можу контролювати своїх емоцій.Вже рік як я вже не сплю добре вночі і також замітила що я стала дуже напружена і роздратована.В мене виник страх,дуже сильний,який переслідую мене у всьому,я постійно чогось боюся а сама незнаю чого.Я постійно сумна,часом супроводжується важкістю у грудях,ніби важко дихати.За цей рік я замітно похудала.Бували випадки коли кидало в під і прискорювалося серцебиття,яке я чітко відчувала.У літку в липні місяці 2014р зверталася за консультацією,мені прописали таблетки міасер,вживала я їх до вересня місяця,але пізніше перервала з причиною що вони мені пошкодили на серце.Хоча я покращення відчула,стала краще спати і стала менше плакати та тримати свої емоції під контролем.Але вже від грудня місяця,я знову погано сплю,бувають випадки коли мене знов кидає в під та відчувається серцебиття.На даний час п”ю чай з меліси та валеріанку.Що мені порокомендуєте.Буду дуже вдячна за вашу відповідь.(була б вдячна,якщо можна порокомендуйте мені щось на рослинній основі)

 3. Оксана каже:

  Була б вдячна якби отримала вашу відповідь на ел.пошту.На все добре!
  oksana_v1990@ukr.net

Запитати лікаря