Дугельний Андрій Георгійович – Офтальмолог


Дугельний Андрій Георгійович 1981 року народження. Завідуючий відділення «Міський центр мікрохірургії ока», кандидат медичних наук, лікар офтальмолог вищої категорії. В 2003 році закінчив Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова за фахом «Лікувальна справа». По завершенні навчання в університеті з 2003 по 2005 роках навчався в інтернатурі за спеціальністю офтальмологія на базі кафедри очних хвороб ВНМУ ім..М.І.Пирогова.
З 2005 по 2008 рік працював лікарем офтальмологом в поліклініці міської клінічної лікарні №3. З 2008 по 2011 працював лікарем-ординатором в відділенні «Міський центр мікрохірургії ока» МКЛ №3, а в 2011 році призначений його завідуючим.
Постійно опановує нові сучасні методики діагностики та лікування хворих, займається науковою роботою. В 2012 році захистив кандидатську дисертацію. В 2013 році здобув вищу атестаційну категорію за фахом офтальмологія. Є членом Української асоціації офтальмологів та членом Європейської асоціації катарактальних та рефракційних хірургів. Регулярно відвідує з’їзди та конгреси лікарів офтальмологів, які проводяться в Україні та за кордоном, виступає з доповідями, має 11 наукових публікацій. Володіє сучасними методами оперативного лікування хворих, виконує оперативні втручання найвищої категорії складності: факоемульсифікації катаракти з імплантацією різних моделей м’яких штучних кришталиків, технікою аппаратної вітректомії на передньому та задніх відділах скловидного тіла, володіє різноманітними видами антиглаукоматозних оперативних втручань та технікою імплантації дренажних приладів.
В 2013 оволодів методикою інтравітреального введення лікарських засобів.

Сертифікати Дугельного Андрія Георгійовича, офтальмолога МКЛ-3: