Про лікарню

Для обслуговування населення Старого міста в 1946 році була відкрита поліклініка ім. Кірова, яка проіснувала до 1965 року.

   За роки свого існування в поліклініці здійснювався прийом хворих терапевтичного та хірургічного профілю та надавалась акушерсько-гінекологічна допомога.
В 1950 році був збудований корпус пологового будинку (на даний час це міська клінічна лікарня №3), який проіснував до 30 березня 1953 року.
В 1953 році пологовий будинок був закритий і на його площах була організована Міська клінічна лікарня №3. В склад лікарні входили такі відділення:

  •  Хірургічне;
  •  Терапевтичне;
  •  Очне;
  •  Дитяче;
  •  Гінекологічне.

В 1965 році був добудований другий поверх поліклініки №3. Раніше це була одноповерхова будівля де знаходилось терапевтичне відділення.

За час існування нашої лікарні головними лікарями були:

  • Гладких Сергій Микитович
  • Фейцаренко Анатолій Іванович
  • Кривов’яз Олександр Леонідович

На даний час посаду головного лікаря займає Шуткевич Наталія Григорівна.

Як дібратися до лікарні №3 м.Вінниці

Як дібратися до лікарні №3 м.Вінниці

На сьогоднішній день медична галузь міста знаходиться в процесі реформування.
Так, 7 липня 2011 року, Верховна Рада України ухвалила два закони, які дали старт медичній реформі в Україні, а зокрема і в м. Вінниця: №8602 та №8603 «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві».
На виконання рішень Вінницької міської ради:
з 01 січня 2012 року шляхом реорганізації Міської клінічної лікарні № 3 за адресою вул. Маяковського, буд. 138 утворено центр первинної медико-санітарної допомоги №5, де надається первинна медична допомога та Міську клінічну лікарню №3, яка надає вторинну спеціалізовану медичну допомогу.
В складі лікарні функціонує стаціонарний сектор:
– геріатричне відділення: обслуговує все населення похилого віку міста. В його складі функціонує 30 ліжок реабілітації ветеранів війни;
– терапевтичне відділення: обслуговує староміське населення з терапевтичною патологією та хворих з онкологічною патологією ІУ ст.. м. Вінниця;
– міський Центр мікрохірургії ока: проводиться оперативне лікування катаракти, антиглаукоматозні операції та інші методи лікування очної патології;
амбулаторний сектор:
– амбулаторно-діагностичне відділення, де надається висококваліфікована допомога хворим міста Вінниці. На даний час в амбулаторно-діагностичному відділенні ведуть прийом: – кардіолог;
– ендокринолог;
– гастроентеролог;
– дерматовенеролог;
– лікар-отоларинголог (на базі ЦПМСД №5);
– лікар-офтальмолог (на базі ЦПМСД №1,5,6,);
– лікар з функціональної діагностики (на базі ЦПМСД №1, МКЛ №3);
– лікар-хірург (на базі МКЛ №3, ЦПМСД №5, 2);
– лікар-терапевт денного стаціонару (на базі ЦПМСД №2);
– лікарі студентського відділення, які обслуговують студентів політехнічного університету, педагогічного університету та аграрного університету.
В лікарні проводяться лабораторні дослідження, рентгенологічна діагностика, УЗД- дослідження. Працює кабінет функціональної діагностики та фізіотерапевтичний кабінет.

Згідно наказу № 646 від 15.10.2011 року «Про затвердження нормативно- правових актів Міністерства охорони здоров’я України щодо реалізації Закону України «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві.»» заклад дотримується порядку організації медичного обслуговування, який надає вторинну спеціалізовану допомогу. Лікарня надає медичну допомогу пацієнтам по направленню від сімейних лікарів. В екстрених випадках допомога надається незалежно від наявності направлення.