РЕНТГЕНОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ

Рентгенологічний кабінет КНП «ВМКЛ №3» заснований в 1961 році. З моменту заснування і до 2018 року обов’язки завідуючого рентгенологічним кабінетом виконував Чижевич Валентин Юрійович.

Рентгенологічний кабінет оснащений сучасним, цифровим, якісним обладнанням, що дає змогу вчасно та вірно встановити причину захворювання, провести профілактичний огляд. В рентгенологічному кабінеті виконуються різноманітні рентгенологічні дослідження органів грудної клітини, органів черевної порожнини, опорно-рухової системи, черепа, при невідкладних станах, гострих та хронічних захворюваннях, травмах.

До складу рентгенологічного кабінету входять 2 стаціонарних рентген-апарата: комплекс цифровий рентгенівський діагностичний «Медикс» – на І-ому поверсі лікарні та пересувна рентген-діагностична система «Compact DR Plus».

Рентгенологічні дослідження для стаціонарних хворих виконуються в будні з 8:00 до 14:00.

Прийом амбулаторних пацієнтів проводиться в будні з 11:00 до 13:00 за направленням від сімейного або лікуючого лікаря та попереднім записом за телефонами: 60-58-21, (098) 122-24-05, (093) 225-52-66.

В рентген-кабінеті працюють: 2 лікаря-рентгенолога, 2 рентген-лаборанта та молодший медичний персонал.

Лікарі рентгенологічного кабінету:

Киян Євгенія Ігорівна – в.о. завідувача рентгенологічного кабінету, лікар-рентгенолог ІІ категорії

Нагорна Ірина Сергіївна – лікар-рентгенолог І категорії

Стефурак Марія Петрівна – лікар-рентгенолог