Графік роботи лікарів АДВ КНП «ВМКЛ №3» на листопад 2022 року

Попередній запис на прийом до лікарів-спеціалістів здійснюється за телефоном: (0432) 60-58-21

Телефон для довідок: (0432) 60-58-21, мобільний: (098) 122-24-05, (093) 22-55-266

Прізвище, ім'я, по батькові Спеціалісти
та назва лікувального закладу, де надаються консультації
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
Боголюбова Юлія Юріївна
Отоларинголог
ЦПМСД №5, вул.Замостянська, 49 – кабінет №43
14:00-20:0011:00-14:0014:00-20:00
Бурка Наталія Миколаївна
Гастроентеролог
Синьоводська, 142 – кабінет №26
08:00-14:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:00
Вітенок Ольга Ярославівна
Хірург
ЦПМСД №4, вул.Замостянська, 18 – кабінет №207
14:00-20:0014:00-20:0008:00-14:0014:00-20:0008:00-14:00
Волошина Віолетта Михайлівна
Офтальмолог
Синьоводська, 142 – кабінет №38
08:30-14:3008:30-14:3008:30-14:3008:30-14:3008:30-14:30
Ковбасюк Людмила Миколаївна
Отоларинголог
Синьоводська, 142 – кабінет №48
13:00-19:0008:00-14:0013:00-19:0008:00-14:0013:00-19:00
Кушнір Ізольда Василівна
Отоларинголог
ЦПМСД №4, вул.Замостянська, 18 – кабінет №219
08:00-14:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:00
Легойда Олег Пилипович
Ендокринолог
Синьоводська, 142 – кабінет №29
08:00-14:0008:00-14:0012:00-18:0008:00-14:0008:00-14:00
Лещенкова Тетяна Сергіївна
Невропатолог
ЦПМСД №4, вул.Замостянська, 18 – кабінет №309
Малачевська Аліна Іванівна
Кардіолог
Синьоводська, 142 – кабінет №37
10:00-12:0010:00-12:0010:00-12:0010:00-12:0010:00-12:00
Маціпура Сергій Миколайович
Невропатолог
Синьоводська, 142 – кабінет №30
08:00-14:3008:00-14:3011:00-17:0008:00-14:3008:00-14:30
Мельник Алла Борисівна
Дерматовенеролог
ЦПМСД№4, вул.Замостянська, 18 – кабінет №309
09:00-15:0009:00-15:0009:00-15:0009:00-15:0009:00-15:00
Піневич Георгій Михайлович
Онколог
Синьоводська, 142 – кабінет №34
09:00-13:3009:00-13:3009:00-13:3009:00-13:3009:00-13:30
Райчиба Олег Іванович
Травматолог
Синьоводська, 142 – кабінет №39
12:00-18:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:00
Ревус Вячеслав Леонтійович
Хірург
Синьоводська, 142 – кабінет №40
08:00-14:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:00
Рибій Федір Іванович
Травматолог
ЦПМСД №4, вул.Замостянська, 18 – кабінет №218
08:00-14:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:00
Савінська Людмила Миколаївна
Невропатолог
ЦПМСД №5, вул.Замостянська, 49 – кабінет №15
08:00-14:0013:00-19:0013:00-19:0008:00-14:0013:00-19:00
Святецький Володимир Григорович
Отоларинголог
Синьоводська, 142 – кабінет №48
08:00-12:3014:00-17:3008:00-12:3014:00-17:3008:00-12:30
Семенюк Світлана Петрівна
Офтальмолог
ЦПМСД №5, вул.Замостянська, 49 – кабінет №45
14:00-20:0012:00-18:0008:00-14:0008:00-14:0008:00-14:00
Філик Наталія Володимирівна
Невропатолог
Синьоводська, 142 – кабінет №46
08:30-14:3008:30-14:3008:30-14:3008:30-14:3008:30-14:30