Бурка Наталія Миколаївна – Гастроентеролог

Гастроентеролог каб. №26 – ЦПМСД №5 філія

Веде прийом (записатися):

Понеділок

12:00-18:00

Вівторок,Середа,Четвер,П’ятниця

08:00-14:00

 

Лікар-гастроентеролог Бурка Наталія Миколаївна закінчила Вінницький медичний інститут у 1991 році з відзнакою.

З 1992 року працювала гастроентерологом поліклініки у Вінницькій міській лікарні №1. З 1998 року на підставі реформування системи охорони здоров’я переведена на посаду лікаря-гастроентеролога гастроентерологічного відділення територіального медичного об’єднання міської клінічної лікарні №4, а з 2000 по 2011 рік працювала у складі гастроентерологічного центру міської поліклініки №2. З 2012 року працює на посаді лікаря-гастроентеролога амбулаторно-діагностичного відділення міської клінічної лікарні №3.

З 2005 року має вищу кваліфікаційну категорію з гастроентерології.

Свій професійний рівень систематично підтримує на курсах підвищення кваліфікації в інститутах післядипломної освіти лікарів України, беручи участь у численних тематичних конференціях, гастрошколах, які проводяться в різних містах України за сприянням провідних спеціалістів з гастроентерології та гематології України та світових наукових лідерів. Вивчає сучасні методи діагностики та лікування з матеріалів періодичних наукових медичних видань.

Неодноразово нагороджена грамотами міської ради м. Вінниці, Департаменту охорони здоров’я, адміністрації лікарні за сумлінну працю. Є співавтором наукових статей, друкує свої коментарі на сторінках місцевих засобів масової інформації.

Сертифікати Бурки Наталії Миколаївни, гастроентеролога МКЛ-3: